سخنرانی عجیب ستاره هالیوود جانی دپ + ویدیو

شنبه 1 آذر 1393 ساعت 04:46

جانی دپ با سخنرانی درهم و برهم و مغشوشی که جمعه شب و در مراسم اهدای جوایز هالیوود ادا کرد، موجب شد تا هوادارانش او را با جک اسپارو شخصیت گیج و سربه هوای «دزدان دریایی کاراییب» مقایسه کنند.

بنابر گزارش تکمیلی سینما باکس به نقل از مهر، جانی دپ که در مراسم اهدای جوایز هالیوود که جمعه شب در هالیوود برگزار شد به عنوان سخنران روی صحنه رفت، آنقدر درهم و برهم سخنرانی کرد که اکنون موجی وسیع از خبرهای رسانه‌ای را ایجاد کرده است.

این در حالی بود که اهدای جوایز فیلم هالیوود که هجده سال قدمت دارد، امسال برای اولین بار به صورت مستقیم روی آنتن بود و تلویزیون این مراسم را پخش می کرد.

جانی دپ برای معرفی جایزه فیلم مستند به روی صحنه رفت تا فیلم «ابرانسان: افسانه شیپ گوردون» را معرفی کند. اما او به محض این که روی صحنه رفت کاملا خارج از کنترل به نظر می رسید.

او همان اول گفت: این عجیب ترین میکروفونی است که در عمرم دیده ام. و این گفته‌ها موجب شدند تا مخاطبان بخندند تا او چند لحظه‌ای را صرف ایستاندن میکروفون کند.

او چینن ادامه داد: با چنین چیزهایی خوب نمی‌توانم کنار بیایم. و بعد از لعنت فرستادن به میکروفون و نثار کردن چند ناسزا به آن، چند لحظه را در سکوت سپری کرد.

او سپس مقدمه ای درباره مستند گوردون شیپ گفت و در همان حال صدایش اغلب نامفهوم می‌شد و بعد ناگهان پرسید: می شود کسی… و صدایش دوباره نامفهوم و قطع شد.

جانی دپ که به نظر می رسید به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت طبیعی نداشته، اضافه کرد: منظورم این است که امشب از آن شب هاست.

رفتار عجیب او با واکنش مخاطبانش در شبکه‌های اجتماعی روبه رو شده و بسیاری او را مشابه جک اسپارو قهرمان «دزدان دریایی کاراییب» خواندند. اما خیلی‌ها یک نتیجه سرراست گرفتند: این که او مست بوده و کنترل رفتارش را در اختیار نداشت.

در هر حال این رفتار جانی دپ که مدتی است از همسرش جدا شده تا با بازیگری که خیلی جوانتر از خودش است ازدواج کند، این روزها مزید بر علت شده تا هوادارنش و البته رسانه‌ها با دقت بیشتری او را زیر نظر داشته باشند.

در ادامه می توانید ویدیو این سخنرانی را دانلود یا بصورت آنلاین مشاهده نمایید (قضاوت با شما!) :

دانلود ویدیو | کیفیت ۴۸۰p

برچسب‌ها: هالیوود، سخنرانی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.