هدیه کریسمس هکرها و انتشار اطلاعات محرمانه دیگری از سونی

شنبه 29 آذر 1393 ساعت 03:13
هکرهای سونی پس از انتشار هفتمین مجموعه از فایل‌های به دست آمده از کمپانی سونی پیکچرز انترتینمنت که شامل فیلمنامه فیلم جدید «جیمز باند» بود، قول دادند فایل‌های بیشتری در راه باشد.

بنابر گزارش سینما باکس به نقل از مهر، کسی که ادعا می‌کرد یکی از اعضای گروه هکرهای «محافظان صلح» است ایمیلی را برای روزنامه‌نگاران فرستاد که در آن دو آدرس اینترنتی وجود داشت که اطلاعاتی جدید از کمپانی سونی را ارایه می کرد.

این ایمیل همچنین اعلام کرده یک هدیه کریسمس به زودی از راه می‌رسد؛ هدیه‌ای که کمپانی سونی را در بدترین وضعیت خود قرار خواهد داد.

بعد از حمله سایبری انجام شده به سونی در روز بیست و چهارم ماه نوامبر، تا به حال فایل‌های بسیاری از این کمپانی که شامل تبادل ایمیل‌های خجالت‌وار تا جزییات درآمدهای مسئولان و کارمندان می‌شد فاش شده‌اند.

به گفته ری‌کود، جدیدترین مجموعه فایل‌های فاش شده شامل یک نمایش پاورپوینت می‌شود که موضوعش سایت کرکل است که سونی از آن حمایت می‌کند. دیلی بیست هم گزارش داده فایل‌های سونی که به تازگی روی اینترنت قرار داده شدند شامل ایمیل‌های بیشتری از مسئولان اجرایی استودیو درباره چندین ستاره فیلم‌های سینمایی می‌شود.

در یکی از این تبادل‌های اینترنتی مایکل د لوکا رییس تهیه کمپانی کلبمیا پیکچرز به ایمی پاسکال رییس سونی می‌گوید که رایان گاسلینگ برای نقش‌آفرینی در بازسازی فیلم «Ghostbusters» اظهار علاقه کرده و پاسکال هم به مسخره از او می‌پرسد که نکند گاسلینگ علاقه به حضور در «شش شرور» یا فیلم بیوگرافیکی استیو جابز هم داشته باشد.

در ایمیلی دیگر پاسکال درباره تصمیم لئوناردو دی‌کاپریو مبنی بر بیرون رفتن از فیلم استیو جابز صحبت می‌کند و این کار او را «نفرت انگیز» می‌خواند.

در ایمیل سوم هم تام راتمن رییس کمپانی ترای‌استار پروداکشنز لینکی را برای پاسکال فوروارد کرد که مربوط به اظهارنظر فرزندان ویل اسمیت در مصاحبه اخیرشان با مجله تی مگزین می‌شد. راتمن این پیغام را درباره آن برای پاسکال فرستاده بود: ۱. این را بخوان. ۲. آن‌ها در خانه درس خوانده‌اند: نگذار این خانواده تاریخ فیلم‌هایت را تعیین کند!!!

برچسب‌ها: سونی، هالیوود
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.