انتشار تریلر فیلم ترسناک (Crimson Peak (2015

جمعه 25 اردیبهشت 1394 ساعت 01:21

بالاخره اولین تریلر از فیلم ترسناک و مورد انتظار گیلرمو دل تورو به نام «اوج رنگ خون» (Crimson Peak) منتشر شد.

بنابر گزارش اختصاصی سینما باکس، مدت زیادی از ساخت این پروژه اشتیاق آور گیلرمو دل تورو میگذرد، ولی حالا طرفداران میتوانند با مشاهده تریلر این عنوان کمی از کنجکاوی های خود در مورد این تولید مشترک دو کمپانی یونیورسال و لجندری پیکچرز را پاسخ دهند.

گیلرمو دل تورو، کاگردان محبوب مکزیکی که در آثار خود از المان های فانتری و ماوراء طبیعی به خوبی بهره می گیرد و با آثاری چون «هزارتوی پن» و «ستون فقرات شیطان» مورد تحسین منتقدان نیز قرار گرفت است، کارگردانی این عنوان را بر اساس فیلمنامه ای از خودش، متیو رابینز و لوسیندا ساکسون بر عهده داشته است. در این عنوان چستین و هیدلستون در نقش یک برادر و خواهر ظاهر شده اند که در یک عمارت گوتیک و پر از اسرار تاریک و ارواح زندگی میکنند. در بین این خواهر و برادر غیر عادی یک زن جوان بیگناه (واشیکوفسکا) وجود دارد، که به خانه ترسناک آنها کشیده شده است.

«اوج رنگ خون» با بازیگرنی شامل جسیکا چستین، تام هیدلستون، میا واشیکوفسکا، چارلی هانام، داگ جونز، برن گورمن و جیم بیور در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۵ مصادف با فصل هالووین در سینماها اکران خواهد شد.

اطلاعات فیلم «اوج رنگ خون»

انتشار تریلر فیلم ترسناک (Crimson Peak (2015ژانر : ترسناک

کارگردان : گیلرمو دل تورو

نویسنده : گیلرمو دل تورو ، متیو رابینز

بازیگران :

جسیکا چستین ، تام هیدلستون ، میا واشیکوفسکا

تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۴ (October 16, 2015)

محصول : آمریکا | زبان : انگلیسی

imdb

خلاصه داستان : در پی یک تراژدی خانوادگی، یک نویسنده مشتاق که بین عشق دوران کودکی اش و وسوسه یک خارجی مرموز گیر افتاده است، تلاش می کند تا از ارواح گذشته اش فرار کند، اینچنین راه خود را به یک خانه که نفس میکشد، خونریزی میکند و به یاد می آورد، کج می کند.

برچسب‌ها: فیلم، تریلر
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.