فیلم «جنگ داخلی» با حضور مرد مورچه‌ ای وکاپیتان آمریکا اکران میشود

جمعه 25 اردیبهشت 1394 ساعت 01:52

فیلم «جنگ داخلی» با حضور مرد مورچه‌ ای وکاپیتان آمریکا اکران میشود

در حالی که مراحل پیش تولید فیلم سینمایی «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) به پایان می‌رسد، خبرها در مورد این فیلم هم بیشتر می‌ شود.

بنابر گزارش سینما باکس به نقل از تسنیم، مسئولان مارول در حالی لیست بازیگران و خلاصه داستان «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» را منتشر کردند که به نظر می‌رسد منتظر بودند چند روزی از اکران «انتقام جویان: عصر اولتران‌» بگذرد.

از آنجایی که «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» ادامه «انتقام جویان: عصر اولتران‌» به حساب می‌آید و نخستین فیلم بعدی مارول در سال آینده خواهد بود، حساسیت روی آن بیشتر از فیلم‌های دیگر است.

هفته گذشته با خبر شدیم مارتین فریمن هم به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. فریمن که سابقه بازی در نقش بیلبو بگینز مجموعه «هابیت» پیتر جکسون را هم دارد قرار است در این فیلم کنار رابرت داونی جونیور ستاره مشهور مجموعه فیلم‌های «مرد آهنی»، اسکارلت جوهانسون که در دنیای سینمایی مارول نقش ناتاشا رومانف یا بیوه سیاه را بر عهده دارد و آنتونی مک‌کی که نقش «فالکون» را تکرار می‌کند، حضور پیدا کند.

پیش از این حضور کریس ایوانز در نقش «کاپیتان آمریکا» قطعی شده بود. حالا خبر رسیده که به جز این بازیگران نام آشنا، پل راد که امسال در نقش «مرد مورچه‌ ای» روی پرده سینماها می‌رود و چادویک بوزمن که به زودی نقش «پلنگ سیاه» را بر عهده می‌گیرد هم در «کاپیتان آمریکا ۳» بازی خواهند کرد.

خیلی از بازیگران اصلی «انتقام جویان: عصر اولتران‌» مثل پل بتانی، جرمی رنر، الیزابت اولسن و سباستین استان و آنتونی مک کی هم  با نقش سابقشان در فیلم حضور خواهند داشت. گفتنی است این فیلم هم مثل قسمت دوم مجموعه توسط آنتونی و جو روسو کارگردانی خواهد شد. این فیلم در ماه می سال ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.

«کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» قرار است داستان گروه جدید «انتقام جویان» باشد که با فشارهای سیاسی رو به رو است و در همین حال باید با یک قدرت جدید جهانی مبارزه کند. گفتنی است این فیلم مقدمه‌ای بر «انتقام جویان: جنگ بی نهایت قسمت اول» خواهد بود. فیلمی که آن هم توسط برادران روسو کارگردانی خواهد شد.


سقف کناف - مشاوره پایان نامه - آبپاش هانتراسکلت فلزی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.