فیلم برداری فیلم Assassin’s Creed شرکت یوبی سافت به پایان رسید

سه‌شنبه 29 دی 1394 ساعت 03:03

عزیزیا ایمار رئیس بخش محتویات Assassin’s Creed در شرکت یوبی سافت شناخته می شوند، ایشان در سایت توئیتر خود اعلام کرده اند که ضبط فیلم سینمایی Assassin’s Creed به پایان رسیده است.

بنابر گزارش سینما باکس به نقل از گیمفا، از کارهای پس از فیلم برداری می توان به ویرایش، افزودن جلوه های ویژه، ضبط مجدد صدا در صورتی که دوباره لازم شود و حتی در صورت بروز مشکل، برخی صحنه های باید مجددا فیلم برداری شوند. اگر بخواهیم حقیقت را بگوییم، این روزها فیلم برداری سر صحنه شاید کوچکترین بخش از ساخت یک فیلم سینمایی باشد زیرا بخش عظیمی از پروژه های جدید را جلوه های ویژه و CGI تشکیل می دهند.

بازیگر نقش اول فیلم سینمایی Assassin’s Creed آقای مایکل فسبندر هستند که در نقش یک آدم کش (Assassin) به نام آگیلار حضور دارد و جد حاضر او در زمان حال نیز کالوم لینچ است. وقایع داستانی فیلم نامبرده در قرن پانزدهم و کشور اسپانیا جریان دارد. کالوم لینچ با استفاده از دستگاه انیموس (Animus) سعی دارد که مهارت های آگیلار را فرا گیرد تا بر علیه سازمان تمپلارها مبارزه کند.

این فیلم در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ (مصادف با ۱ دی) اکران خواهد شد پس با این حساب تهیه کنندگان وقت بسیار زیادی تا انجام کارهای بعد از ضبط دارند.

http://weidemann.in

برچسب‌ها: فیلم Assassin’s Creed
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.